ONLİNE OKUL ARŞİV SİSTEMİ

Eğitim sektörünün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş okulsayar.com’u biraz daha yakından tanıyalım.

Okulsayar.com fikrinin ortaya çıkması ve ekip içerisinde kısa sürede büyük bir destek görmesi ve dolayısıyla bununla alakalı planlar yapılmaya başlanması oldukça kısa sürdü. Olayın biraz daha derinine inersek, hepimiz velilerin çocuklarını göndermek istedikleri üniversitelerde okuyan öğrencileriz ve eğitimin ne kadar hayati bir ihtiyaç olduğunun bilincine sahip kişileriz.

İnternet dünyası her geçen gün kendisinin üstüne koyarak gelişirken aynı zamanda bilinmeyeni ve değerli çocuklarımız için kafa karıştırıcı ve manipüle edici birçok şeyi beraberinde getiriyor biz ise burada devreye giriyoruz.

Tarafsız yorumlarla velileri oldukları çocuklara her zaman en iyiyi vermeye çalışan anneler ve babalar ve aynı zamanda bu dünyada verdiği eğitimle bir iz bırakmak isteyen eğitimciler için doğru adımları atmak için 2020’nin Mayıs ayında okulsayar.com bir hayal olmaktan çıktı.

Okulsayar ekibi olarak tarafsızlığı bir ilke olarak görüyoruz ve bütün faaliyetlerimizde bu yönümüzü vurgulamaya özen gösteriyoruz. Her yıl müşteri portföyünü arttırmayı hedefleyen ekibimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini almayı planlıyor.